Chmurowa kasa fiskalna z płatnością w Twoim prywatnym telefonie

Masz biznes? Nie kupuj kasy fiskalnej. Pobierz i zainstaluj aplikację mobilną CubePOSonline na swój telefon. 

Oprogramowanie CubePOSonline zostało stworzone dla małych, w tym jednoosobowych biznesów, do wprowadzania sprzedaży. Oprogramowanie jest intuicyjne, funkcjonuje jak sklep internetowy. 

Nasze rozwiązanie jest kierowane do:

  • Restauracji: kelnerów, barmanów oraz dostawców jedzenia

  • Innych małych podmiotów: małych sklepów, punktów z usługami naprawczymi, usługami budowlanymi, wolnych zawodów, jak np. taksówkarze, prawnicy, lekarze, masażyści, itp.

Klienci indywidualni otrzymają aplikację mobilną Cubemobile, która zawiera:

  • Paragon oraz oraz potwierdzenie płatności w formie elektronicznej, bezpośrednio w aplikacji

  • Narzędzia szybkiego wyszukiwania paragonu, produktu, punktu sprzedaży, sklepów i punktów usługowych partnerskich, ocen i opinii, itd.

  • Inne korzyści: promocje, punkty lojalnościowe, cyfrowe karty prezentowe z możliwością przekazania i zrealizowania, sklep z produktami cyfrowymi i wiele innych.

 Mini Cube Pos Online:

Oprogramowanie CubePOSonline działa także w uproszczonej formie na terminalach płatniczych Androidowych we współpracy z systemami POS, do przyjmowania wszystkich możliwych rodzajów płatności, w tym gotówką.

 

Cube virtual: Chcesz podłączyć swój sklep internetowy do ekosystemu Cube? To proste, możemy integrować, gdy tylko mamy następujące informacje:

  • W jakiej technologii działa twój sklep ? (albo kontakt do twojego informatyka)

  • Czy sklep ma Rest API ?

  • Podaj dostąp do panelu twojego sklepu, a my go zintegrujemy.

 Cube4Pos

CubePOSonline user story:

a. Sprzedawca wprowadza produkty do sprzedaży (albo skanuje),
b. Sprzedawca skanuje unikalny QR code klienta, posiadającego aplikację mobilną CubeMobile, w celu identyfikacji klienta w ekosystemie Cube,
c. Sprzedawca przyjmuje płatność kartą lub gotówką, lub e-voucherami, lub e-pieniędzmi,
d. Sprzedawca zamyka transakcję, która jest fiskalizowana w chmurze i ewentualnie drukuje paragon na zwykłej drukarce paragonowej,
e. Klient otrzymuje w aplikacji mobilnej CubeMobile inteligentny e-paragon, inteligentne potwierdzenie płatności oraz wiele innych korzyści.